تلویزیون رول شونده۶۵ اینچی LG در CES 2018 رونمایی شد

29

یکی از جالب ترین اتفاقات در نمایشگاه CES 2018، رونمایی ال جی از یک نمایشگر ۶۵ اینچی اولد بود که از رزولوشن ۴K بهره می برد. نکته جالب توجه در مورد این نمایشگر جعبه مکعبی شکلی است که در پایین آن قرار دارد. کاربرد این جعبه نگهداری از نمایشگر در زمان جمع شوندگی است. چرا که آخرین نمایشگر ال جی این قابلیت را دارد که به صورت رول جمع شده و به صورت خودکار درون جعبه قرار گیرد.

30

خاصیت جمع شوندگی نمایشگر احتمالا مهمترین دغدغه بسیاری از خریداران تلویزیون نیست.اما این محصول طراحی شده تا مورد توجه گروه خاص از مشتریانی قرار گیرد که دیدگاهی مینیمالیستی به طراحی منازل خود داشته و تمایل دارند در زمان عدم استفاده ی تلویزیون، آن را جمع کرده و فضایی تازه خلق کنند.

در مورد تاریخ عرضه و قیمت این محصول جدید که تنها نمونه مفهومی آن در نمایشگاه به نمایش گذاشته شد، اطلاعاتی ارائه نشد اما به نظر نمی رسد این محصول به زودی معرفی گردد و با توجه به قیمت نمایشگرهای اولد ۶۵ اینچی ۴k ال جی، احتمالا این نمایشگر قیمت کمی نخواهد داشت.

 

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 2 = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top