معرفی مسواک هوشمند جدید Colgate در نمایشگاه CES 2018

63

نمایشگاه CES جایگاه ارائه محصولات الکترونیکی متفاوت بوده و طیف وسیعی از محصولات را دربر می گیرد. یکی از محصولاتی که در نمایشگاه CES 2018 معرفی شد به بهداشت دهان و دندان مربوط است. این محصول مسواکی هوشمند از برند Colgate است که با یادگیری نحوه مسواک زدنتان، شما را در حفط نظافت و بهداشت دهان و دندانتان یاری می نماید.

این محصول از سیستم ResearchKit  توسعه داده شده توسط اپل برخوردار است و امکان بهره برداری از اپلیکیشن های طراحی شده برای مصارف پزشکی را فراهم می نماید.  مسواک هوشمند کلگیت با نام Smart Electronic Toothbrush E1 علاوه بر قابلیت های معمول مسواک های هوشمند مانند مشخص کردن محل و مدت زمان جایی که مسواک زده‌ایم و یادآوری در صورت تمیز نشستن بخشی خاص، قادر به جمع‌آوری اطلاعات مربوط به مسواک زدن خواهد بود که در نتیجه آن، علاوه بر “هوشمندتر شدن” مسواک در زمینه بهداشت دهان، این مسواک به “نوآوری‌های سریع در آینده” نیز کمک خواهد کرد.

قرار است مسواک هوشمند کلگیت به صورت اختصاصی از طریق فروشگاه اپل و با قیمت ۹۹٫۹۵ دلار به فروش برسد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


7 − 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top