دهمین خرید خوب تیر ماه : تشک های رویا و خوشخواب

 

Roya&Khoshkhab2-Web

تشک از سالها پیش جهت استراحت و رفع خستگی بین مردم رواج داشته است. در قدیم استفاده از تشک های پنبه ای و دست ساز مرسوم بوده اما بدلیل رشد سریع شهری و تکنولوژی نیاز افراد به سمت تشکهای صنعتی بیشتر شد. تا به امروز که تعداد کارخانه های تشک سازی بسیار افزایش چشم گیری پیدا کرده و سعی میکنند همگام با تکنولوژی روز محصولات را به بازار عرضه کنند . جز اولین تشکها، تشک خوشخواب است که سالها تجربه در زمینه تولید تشک دارد، یه گونه ای که مردم تشک را با نام خوشخواب میشناسند. شرکتهای دیگری نیز بعد ها شروع به کار کردند از جمله تشک رویا

بهترین تشک برای خوابیدن، تشکی است که از سطح تخت بالاتر بیاید و کم ارتفاع نباشد. در تشک های معمولی بحث ارتفاع مهم نیست و اصلا ارتفاع تعریف شده‌ای برای آنها وجود ندارد، درحالی که انواع مدل های طبی و خوشخواب موجود در بازار، دارای ارتفاع متنوع هستند. محتویات تشک ها و نوع مواد تشکیل دهنده آنها در انواع مختلف این محصول متفاوت است. نمد، فنر، موکت، یونولیت و فوم ازجمله مواد تشکیل دهنده تشک های خوشخواب هستند، در حالی که تشک های معمولی فقط از فنر تشکیل شده اند یا ابر و مواد پرکننده نظیر پر و پشم در آنها وجود دارد. مهم ترین نکته در انتخاب تشک تختخواب، بررسی تاثیر آن بر سلامت جسمانی است. برای این کار انواع تشک های طبی موجود در بازار که سطحی سفت و انعطاف ناپذیر دارند، برای سلامت بدن و به خصوص جلوگیری از گودی کمر و فاصله میان مهره های آن بسیار مفید هستند.

?????

 

با توجه به گستردگی نوع و تنوع این محصولات در بازار شاید انتخاب یک نمونه مناسب در میان هزاران نوع تشک برای همگان کار ساده ای نباشد.

نظر به اینکه برندهای ایرانی در تولید و طراحی تشک‌ها چیزی کم از بهترین برندهای روز دنیا ندارند و کیفیت بالا را با قیمتی مناسب در اختیار مخاطبان می‌گذارند؛ فروشگاه زنبیل نیز انواع تشک های برندهای رویا و خوشخواب که از برترین برندهای ایرانی هستند را در دهمین خرید خوب تیر ماه  خود برای مشتریان عزیز عرضه نموده است. مشتریان محترم میتوانند در این خرید خوب از تخفیف درصدی تا ۲۲ درصد بهره بگیرند.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


7 − 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top