سومین خرید خوب دی ماه: محصولات مولینکس

Moulinex-Web

شرکت فرانسوی مولینکس، سال های زیادی است در زمینه تولید لوازم خانگی از جمله برندهای شناخته شده است. این شرکت به همراه چند شرکت تولید کننده لوازم خانگی اتحادی تشکیل داده اند تا با تولید کنندگان چینی که محصولات ارزان قیمتی تولید می کنند رقابت نمایند و در این راه تقریبا موفق عمل نموده اند. در حال حاضر به خاطر کاهش هزینه تولید بخش بزرگی از خط تولید این شرکت در کشور چین فعال می باشد. لذا انتظار محصولات با کیفیت و در عین حال دارای قیمت مناسب نسبت به سایر برندهای مطرح خارجی از مولینکس، انتظار به جایی است. شما می توانید محصولات این شرکت را در فروشگاه اینترنتی زنبیل ملاحظه فرمایید.

این فروشگاه جهت تسهیل هرچه بیش تر فرآیند خرید طرفداران مولینکس، بهترین محصولات این برند را با تخفیفی فوق العاده در سومین خرید خوب دی ماه ارائه نموده است. شما می توانید مدل های مذکور را در این خرید خوب، با تخفیف درصدی تا ۱۲% تخفیف ویژه خریداری نمایید.

همچنین فروشگاه اینترنتی زنبیل به پاس قدر دانی از مشتریان گرامی که آن ها را بزرگترین سرمایه خود می داند، ارائه خدماتی ویژه مانند چتر حمایتی زنبیل و ۵ روز تضمین قیمت را وظیفه خود دانسته و با ارائه این خدمات تا مراحل پس از خرید و حصول اطمینان از محصول خریداری شده با خریداران محترم خواهد بود.

 

جهت مشاهده و خرید کلیک نمایید

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 3 = 0

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top