هفتمین خرید خوب شهریور ماه : محصولات خانگی Hisense

Hisense-Web

فروشگاه اینترنتی زنبیل در هفتمین خرید خوب شهریور ماه خود اقدام به عرضه محصولات خانگی برند هایسنس نموده است. مشتریان محترم میتوانند در این خرید خوب از تخفیف تا ۱۰درصد بهره بگیرند.

برند هایسنس ساخت کشور چین بوده که از مهمترین ویژگی های آن کیفیت خوب در کنار قیمتهای مناسب می باشد. در حال حاضر این برند چینی توانسته است با قیمتهای خوب خود بخشی از متقاضیان بازار را که به دنبال تهیه کالا با کیفیت خوب اما با قیمتهای مناسب تر از برندهای کره ای هستند رو به سوی خود جلب نماید.

علاوه بر مزیت قیمتی، فروشگاه اینترنتی زنبیل به عنوان تنها فروشگاه کشور خدمتی را تحت عنوان چتر حمایتی زنبیل ارائه می نماید که هیچ فروشگاه دیگری در کشور آن را ارائه نمی کند.
تحت این خدمت در صورتیکه دستگاه خریداری شده درطول دوران گارانتی دچار ایراد فنی گردد، دیگر نیازی به پیگیری و مراجعه مستقیم مشتری برای استفاده از خدمات گارانتی وجود ندارد، تنها کافیست مشتری با فروشگاه تماس گرفته و مشکل خود را اعلام نماید، پس از آن فروشگاه تمام پیگیری های لازم از جمله مراجعه به درب منزل مشتری و دریافت دستگاه و سپس انتقال به خدمات پس از فروش شرکت گارانتی کننده و پس از آن پیگیری تا رفع ایراد و تحویل مجدد به مشتری را انجام داده و جالب اینکه تمامی اینکارها را بصورت رایگان انجام می گیرد!!!

مشتریان محترم فروشگاه می توانند کالای مورد نظر خود را با خیالی آسوده و با اطمینان از اصل بودن کالا با مناسب ترین قیمت از فروشگاه زنبیل تهیه نمایند.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 1 = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top