? جشنواره خانه نو محصولات خانگی سامسونگ

Untitled-2

خانه ی خود را با سامسونگ نو کنید!

با آغاز آخرین ماه از فصل تابستان همراه با شما به استقبال جشنواره ای نو برای داشتن خانه ای نو میرویم. جشنواره خانه نو مختص محصولات خانگی سامسونگ از نهم شهریور ماه آغاز شده و تنها به مدت محدود ادامه خواهد داشت.
در این جشنواره نه تنها برای خرید محصولات منتخب هدیه نقدی در نظر گرفته شده است بلکه مشتریان میتوانند از هدایای نقدی چشم گیری در هنگام خرید مجموعه لوازم خانگی سامسونگ بهره مند شوند .
با خرید سبد های ویژه از محصولات شامل جشنواره، شما می توانید در قرعه کشی سامسونگ نیز شرکت نمایید. در پایان مدت جشنواره، مبلغ کل خرید، بسته به سبد انتخابی به قید قرعه، به چهار نفر از خریداران محترم بعنوان هدیه پرداخت خواهد شد.

مدل های شامل جشنواره:

مدل های منتخب:

1

سبد ویژه ۱:

این سبد شامل محصولات منتخب سامسونگ مطابق با جدول زیر می باشد:

2

سبد ویژه ۲:

این سبد شامل مجموعه ای از محصولات منتخب سامسونگ به شرح جدول زیر میباشد و خریداران محترم امکان انتخاب از میان این محصولات را دارا میباشند. خریدارانی که در یک فاکتور اقدام به خرید محصولات ساید بای ساید، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی، مایکروفر و جاروبرقی تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال نمایند شامل دریافت هدیه نقدی ۲۰ میلیون ریالی خواهند شد.

3

سبد ویژه ۳:

این سبد شامل مجموعه ای از محصولات منتخب سامسونگ به شرح جدول زیر میباشد و خریداران محترم امکان انتخاب از میان این محصولات را دارا میباشند. خریدارانی که در یک فاکتور اقدام به خرید محصولات ساید بای ساید، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی، مایکروفر و جارو به مبلغ بالاتر از ۲۰۰ میلیون ریال نمایند شامل دریافت هدیه نقدی ۳۰ میلیون ریالی خواهند شد.

4

5

مدارک لازم جهت دریافت هدیه سبد های ویژه:

 • ۱- کپی فاکتور خرید
 • ۲- برگه تاییدیه ی مصرف کننده تکمیل شده
 • ۳- کپی برگه ی نصب محصولات ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی
 • ۴- تاریخ نصب حداکثر تا ۱۰ روز پس از پایان جشنواره و مهلت ارائه مدارک به شرکت حداکثر تا ۱۵ روز پس از پایان جشنواره میباشد.
خواهشمند است مدارک را به صندوق پستی این شرکت ۱۱۱۵۵۱۷۵۴ با پست پیشتاز ارسال فرمایید. مدارک دریافت شده توسط سامسونگ پس از تاریخ های مندرج در بازه زمانی جشنواره لحاظ نخواهد گردید.
شرایط جشنـواره :
 •  جشنواره خانه نو از تاریخ نهم شهریور ماه ۱۳۹۶ به مدت محدود در جریان خواهد بود.
 • در این جشنواره تخفیفات محصولی و همچنین سبد ویژه بر اساس جدول جشنواره در نظر گرفته شده است.
 • استفاده از مزایای این جشنواره مشروط به خرید محصولات قید شده درجدول جشنواره و با گارانتی سام سرویس در طول مدت جشنواره و نصب محصول توسط کارشناسان رسمی این شرکت خواهد بود. لازم به ذکر است مهلت نصب تا ۱۰ روز بعد از پایان جشنواره خواهد بود.
 • پس از نصب محصول خریداری شده توسط کارشناسان رسمی شرکت سام سرویس و انجام مراحل تایید نصب توسط دفتر مرکزی، مبلغ جشنواره طی کارت هدیه بانکی به آدرس نصب محصول برای خریداران محترم از طریق پست ارسال می گردد. ارائه کارت ملی خریدار و حضور ایشان یا یکی از اقوام درجه یک در هنگام مراجعه مامور پست برای تحویل کارت هدیه الزامی است.
 • در خصوص محصولاتی که در سبد ویژه خریداری شده اند ارسال برگه ی مصرف کننده تکمیل شده، کپی برگه نصب مربوط به محصولات ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و کپی فاکتور خرید الزامی میباشد.
 • تمامی اطلاعات در برگه ی مصرف کننده باید به صورت کامل و بدون خط خوردگی تکمیل گردد. در غیر این صورت این مدارک پذیرفته نخواهند شد.
 • با توجه به محدودیت موجودی کالاها، شرکت حق تغییر در شرایط جشنواره و یا حذف و تغییر مدل/مدلهای جشنواره را برای خود محفوظ میدارد.
 • خریدارانی که از سبد های ویژه خریداری نموده اند شامل هدیه نقدی جشنواره تک محصولی نخواهند شد .
 • شرایط جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

جهت سهولت در نصب و اطلاعات بیشتر در خصوص ارسال کارت تخفیف می توانید با مرکز تماس سام سرویس به شماره ۸۲۵۵ تماس حاصل فرمایید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت www.samservice.com مراجعه فرمایید.

در ضمن شما مشتریان محترم می توانید با خرید از فروشگاه اینترنتی زنبیل علاوه بر بهره مندی از هدایای ویژه ی این جشنواره، تجربه ی خوبی را برای خود رقم بزنید و از خدمات پس از فروش انحصاری فروشگاه از جمله ۱۰ روز تضمین طلایی تعویض برخوردار گردید.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 1 = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top