پانزدهمین خرید خوب آذر ماه : تلویزیون های برند Samsung ،LG ،Xvision و Hisense

صوتی--وبلاگ-20

فروشگاه اینترنتی زنبیل پانزدهمین خرید خوب آذر ماه خود را به تلویزیونهای برندهای Samsung، LG، Xvision و Hisense اختصاص داده است .مشتریان محترم فروشگاه در این خرید خوب میتوانند از تخفیف درصدی تا ۲۰ درصد منتفع گردند.

برند هایسنس ساخت کشور چین بوده و که از مهمترین ویژگی های آن کیفیت خوب در کنار قیمتهای مناسب می باشد. در حال حاضر این برند چینی توانسته است با قیمتهای خوب خود بخشی از متقاضیان بازار را که به دنبال تهیه کالا با کیفیت خوب اما با قیمتهای مناسب تر از برندهای کره ای هستند رو به سوی خود جلب نماید.

طی چند سال اخیر، برند الجی پیشرفت‌های چشمگیری در زمره بهترین خریدها در حوزه تمامی محصولات ایجاد کرده است، مانند تلویزیون‌ها، دستگاه‌های پخش‌کننده بلو-ری و ساندبار. ال جی برای مشتریان خود تجربه کاربری ملموس و استفاده راحت را فراهم می‌کند.

فروشگاه اینترنتی زنبیل بی شک یکی از بزرگترین فروشگاه های عرضه کننده محصولات صوتی و تصویری در سطح کشور می باشد که از نظر قیمتی گوی سبقت را از تمام فروشگاه های اینترنتی و غیر اینترنتی کشور ربوده است.

این فروشگاه همواره سعی دارد با ارائه خدماتی متمایز نسبت به سایر فروشگاه ها، حداکثر رضایت مشتریان خود را تامین نماید. این فروشگاه دارای بالاترین میزان رضایت مشتری می باشد (میزان رضایت ۹۳ درصدی مشتریان در آخرین نظر سنجی صورت گرفته برگ زرینی در کارنامه چند ساله زنبیل می باشد) که نشان می دهد پس از چند سال فعالیت هنوز کسب رضایت مشتری مهمترین هدف در زنبیل می باشد. همچنین این فروشگاه دارنده تندیس سیمین برند محبوب مصرف کنندگان از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 2 = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top